Blog

Współpraca z Panią Beatą, siostrą Mariusza układa się bardzo dobrze. Dzisiaj zostały wykonane kolejne kroki prawne, które mają przyspieszyć, czy też nadać odpowiednie tempo sprawie dotyczącej zaginięcia, a być może nawet zabójstwa Mariusza. Wiele na to wskazuje, że Mariusz został zamordowany. Planujemy już kolejne posunięcia w tej sprawie i na pewno się nie poddamy. Trzymajcie za nas kciuki.

Na koniec proszę wszystkich, którzy posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat tego co stało się z Mariuszem o kontakt z Panią Beatą lub z naszą stroną w wiadomości prywatnej lub telefonicznie pod nr tel. 534-440-946 może być też e-mail : biuro@wydzialx.pl.

Nie możemy zapominać, że pierwszeństwo w przyjmowaniu takich informacji ma oczywiście policja . Wybór należy do Was my gwarantujemy całkowitą anonimowość. Tradycyjnie na koniec proszę o udostępnianie i komentowanie tego co piszę na swoim blogu o sprawach zaginionych. Wiele informacji może Wam się wydawać mało istotnych ale bardzo proszę o przekazywanie wszystkich informacji, a ja postaram ułożyć te rozsypane puzle w całość i wyjaśnić sprawę Mariusza.

< Powrót do aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *