Blog

Dzisiaj dość krótkie ale bardzo owocne spotkanie z kolejną osobą. Wiedza, którą mi przekazała może mieć wpływ na rozwiązanie tej sprawy.

Informator powiedział, że dużą wiedzę na ten temat może mieć (pełne imię i nazwisko), która mieszkała bardzo blisko Asi. Wspomniany … miał “grube” kontakty z półświatkiem przestępczym i miejscowymi policjantami. Kontakty te były na tyle szerokie, że nie było problemu z załatwieniem, kupnem i sprzedażą narkotyków. Układ ten był międzynarodowy. Wspomniana w rozmowie osoba to z tego, co powiedział informator to główny kontakt miejscowych z cytuję z “Ruskimi”. Figurant mieszka w tej chwili poza granicami naszego kraju.

Podczas spotkania padło znane mi już nazwisko. Ta osoba wg informatora miała spotykać się z Joanną. Musi mieć wiedzę na ten temat. Co i w jakim okresie łączyło Asię z tą osobą ? Na pewno to ustalimy. Być może to kolejny puzel do tej układanki, która już zaczyna dobrze wyglądać.

Przede mną jaszcze kolejne spotkania wynikające z uzyskiwanych informacji. Całość zostanie przekazana Archiwum X z Poznania. Oczywiście z zachowaniem pełnej anonimowości osób, które przekazują mi informację.

Tradycyjnie zachęcam do lektury i komentowania mojego bloga.

< Powrót do aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *