Blog

Wczoraj tj. 10 czerwca, ok godziny 17:30, dramatyczny telefon Pani Ewy Jakubskiej, mamy Kingi z prośbą o pomoc w wyjaśnieniu sprawy zaginięcia jej córki.

Kinga mieszkała w Buczkowicach, koło Szczyrku. Zaginęła 13 sierpnia 2018 roku. W dniu zaginięcia miała 42 lata. Rysopis: wzrost ok 160 cm, szczupła budowy ciała, waga ok 55 kg, włosy blond do ramion, oczy koloru niebieskiego, W dniu zaginięcia Kinga po godz 19-ej jeszcze telefonicznie kontaktowała się z mamą podczas zakupów w galerii Gemini. Potwierdza to monitoring. Tutaj kontakt się urywa.

W dniu zaginięcia Kinga miała sprawę rozwodową ze swoim mężem Zbigniewem. Wszystko było dograne i miało się obejść bez orzekania o winie. Podczas rozprawy mąż Kingi zmienia zdanie i nie zgadza się na rozwód. Kilka dni później popełnia samobójstwo. Kinga wcześniej zostaje pobita dotkliwie przez córkę Zbigniewa z poprzedniego małżeństwa Dominikę.

15-go kwietnia 2019 roku policja w rzece Wiśle znajduje ludzką czaszkę. Badania DNA przeprowadzone przez Instytut Ekspertyz Sądowych w Krakowie stwierdzają, że to czaszka Kingi. Rodzice się z tym nie zgadzają. Zaprzecza temu stan uzębienia. Kindze nie wyrosła “3”, a okazana czaszka w tym miejscu miała normalny ząb. (mówi mama Kingi). Poza tym Kinga jest widziana w jednym z warszawskich tramwai. Potwierdzają to zdjęcia z monitoringu. Rodzice i córka Kingi jednoznacznie stwierdzają, że to Kinga. Policja nie podejmuje tego tropu. Dlaczego?

W tej sprawie zrobiono naprawdę dużo, ale czy wszystko? W jej wyjaśnienie zaangażowało się wiele osób. Niestety nie przyniosło to żadnego efektu.

Dzisiaj z samego rana po przeczytaniu wielu dokumentów dotyczących tej sprawy, natychmiast zabrałem się do pracy. Nie mamy jeszcze pełnego dostępu do akt. Zobowiązałem się,że pomogę rodzicom Kingi.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego, co stało się z Kingą, gdzie przebywa, proszę przekazywać telefonicznie na numer +48 534-440-946; e-mail: biuro@wydzialx.pl lub numer alarmowy 112. Można też kontaktować się bezpośrednio z rodziną +48 691-117-529. Wszystkim zapewniam całkowitą anonimowość.

< Powrót do aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.