Blog

Witam wszystkich serdecznie.

Dzisiaj z ogromną radością udałem się na pocztę odebrać postanowienie Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny z dnia 29 czerwca 2021 roku, o zarejestrowaniu czasopisma pod tułam ” WYDZIAŁ X “. Tytuł ten jest wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 4036 .

To znacznie ułatwi pracę nad sprawami z którymi zgłaszają się do mnie ludzie. Osoby te przeżywaj ogromne dramaty po min. śmierci i zaginięciu bliskich w niewyjaśnionych okolicznościach. Niektórzy szukają również bliskich z którym z różnych powodów w przeszłości stracili kontakt. Te dramaty trwają nawet po kilkadziesiąt lat. Każde pukanie do drzwi, każdy telefon jest nadzieją, która za chwilę pryska jak bańka mydlana.

Po to jest WYDZIAŁ X oraz ZAGINIENI PRZED LATY, żeby pomagać wyjaśniać takie sprawy.

Kilka dni temu odebrałem dramatyczny telefon mamy Kingi Kozak, które ze łzami w oczach prosiła o pomoc w wyjaśnieniu zaginięcia jej córki. Jak powiedziała nie ma się już do kogo zwrócić bo wszyscy, którzy powinni pomóc zawiedli.

Takich telefonów, e-mail’i oraz wiadomości na komunikatorach dostajemy bardzo dużo. Na każde staramy się jak najszybciej zareagować, żeby skrócić cierpienie i rozpacz poszkodowanych rodzin.

Najczęstszą przyczyną ich rozpaczy i dramatu jest “podejście” do sprawy organów, które powinny się tym zająć. Być może opowiem o kilku takich sprawach w następnym Live. Oczywiście poinformujemy Was o terminie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na Live.

Wydział X i Zaginieni Przed Laty.

< Powrót do aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *