Blog

Dzisiaj szczególny dzień dla rodzin osób, które kiedyś opuściły swój dom rodzinny, czy inne miejsce w którym przebywały i już nigdy do niego nie wróciły. W niektórych przypadkach to pierwszy taki dzień, a w niektórych nawet 21-szy …

Co przeżywają najbliżsi takich osób? Nie jesteśmy w stanie sobie tego nawet wyobrazić. Niektórzy znikają z własnej woli bo maja dość życia, niektórzy znikają … no właśnie jak, dlaczego? Są to przeróżne okoliczności. Najbardziej wkurza to, że w wielu przypadkach wiemy jak to się stało i kto się do tego przyczynił, a nie możemy tego udowodnić.

Każda rodzina oczekująca na powrót zaginionego(ej) osoby bardzo cierpi. Każdy telefon, każde pukanie do drzwi daje nadzieję, która za chwilę pęka jak bańka mydlana.

Z rozmów z niektórymi rodzinami wiem, że przychodzi taki czas, że woleli by, żeby sprawdził się najczarniejszy scenariusz, żeby mieć spokój w duszy, żeby można było godnie pochować, żeby było gdzie zapalić znicz, czy zanieść świeże kwiaty.

Przyczyną części zaginięć jest inny człowiek, który odbiera komuś życie, ukrywa zwłoki i żyje jakby nigdy nic się nie stało. Wy mordercy musicie jednak wiedzieć, że zarówno ja jak i inne osoby, którym nie jest obojętna ludzka krzywda i cierpienie depczą Wam po piętach i nadejdzie dzień w którym prawda wyjdzie na jaw.

Wiele spraw mogłoby zostać rozwiązane już dawno gdyby nie opieszałość lub celowe działanie “formacji”, które powinny dbać o nasze bezpieczeństwo i w razie potrzeby ratować nasze życie. Na Was też przyjdzie czas i dopadnie Was sprawiedliwość, która ujawni Waszą “działalność.”

Ja i inne osoby pomagające wyjaśnić sprawy tajemniczych zaginięć czy śmierci jesteśmy z wszystkimi rodzinami cierpiącymi z powodu utraty bliskich. Możecie na Nas liczyć.

Na koniec cytat z mojego ulubionego filmu “Święci z Bostonu”. : ” są różne stopnie zła, proszę Was żebyście nie przekraczali granic chciwości prowadzących do korupcji bo znajdziecie się w zasięgu naszego działania“.

< Powrót do aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *