Blog

Do niebezpiecznego zdarzenia, zagrażającego życiu i zdrowiu poszkodowanego mężczyzny doszło w jednym z jarocińskich lokali.

W nocy z 10/11 września około godziny 3 nad ranem próbujący opuścić jeden z jarocińskich lokali, znajdujący się przy ulicy Poznańskiej mężczyzna został kopnięty w klatkę piersiową przez n/n sprawcę, co spowodował jego upadek ze schodów. Poszkodowany upadając ze schodów doznał obrażeń min głowy. Konieczne było założenie 5 szwów. Poza tym poszkodowany ma również problemy z oddychaniem i odczuwa ból w klatce piersiowej co może świadczyć o pękniętych lub złamanych żebrach. Mężczyzna ten zostanie poddany dalszemu leczeniu. Na miejscu był patrol policji i zespół ratownictwa medycznego, który udzielił poszkodowanemu pierwszej pomocy i zabrał go do szpitala w Jarocinie.

Wszystkie osoby, które były świadkami zajścia i znają sprawcę proszone są o kontakt z numerem tel. 534-440-946, 112 lub najbliższą jednostką policji, adres e-mail : biuro@wydzialx.pl. Wszystkim zapewniam pełną anonimowość.

< Powrót do aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *