Blog

Witajcie. Dzisiaj dość krótki wpis ale mówi on, o tym, że niektórzy powinni zacząć się obawiać konsekwencji prawnych po tym, co zrobili w sprawie Kingi Kozak. To link do mojego nagrania z 8-go lipca tego roku https://www.youtube.com/watch?v=ZwHs8FgEtrg&t=20s .

Pozwolę sobie tu zacytować samego siebie : …”policjanci poszli na łatwiznę “…, …”no nie ten kierunek”…. To dwa fragmenty mojej wypowiedzi z tego nagrania jeżeli chodzi o sprawę Kingi Kozak.

Ja wiem już dzisiaj, że te słowa były BARDZO prorocze. Już niedługo szczegóły. Obiecuję, że bardzo głupio zrobi się wszystkim tym, którzy śmiali się ze mnie i z rodziców Kingi, że czego to oni niby jeszcze chcą , przecież Kinga nie żyje, że jej śmierć potwierdzają badania DNA odnalezionej czaszki dwóch niezależnych instytutów itp, itd. No lepiej mocno się trzymajcie jak będę o tym mówił, bo ze wstydu powinniście się zapaść pod ziemię.

Po ujawnieniu informacji w posiadaniu, których już jestem (potwierdzone dokumentami) , zadam tylko jedno pytanie tym, którzy prowadzili tą sprawę i doprowadzili do tego, że rodzice Kingi i jej córka do dziś przeżywają traumę. To pytanie brzmi : DLACZEGO KŁAMALIŚCIE ?!?! O nic więcej nie będę Was pytał.

Mam nadzieję, że długo nie będziecie musieli czekać na tą informacją. Sam chciałbym o tym powiedzieć już dzisiaj ale wszystko musi być skoordynowane. Zaplanowane wcześniej działania musimy delikatnie zmienić w związku z tym, o czym się dowiedzieliśmy.

Na koniec jeszcze rada dla tych, którzy mogą już odejść na emeryturę. Zróbcie to jak najszybciej.

< Powrót do aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *