Blog

W sprawie zabójstwa na Łotwie obywatelki naszego kraju Pani Mariny Naruszewicz jaj córka złożyła zawiadomienie do Prokuratury Krajowej. Jakie było zdziwienie kiedy po około dwóch i pół tygodniach Pani Violeta dostaje pismo z Prokuratury Krajowej. Błyskawiczna reakcja na jej zawiadomienie. Ku naszemu zdziwieniu nie ma w tym piśmie przysłowiowego lania wody ale są tam same konkrety. Prokuratura Krajowa opisuje wszystkie czynności jakie zleciła jednostkom podległym, właściwym co do miejsca zamieszkania Pani Violety i jej mamy.

Po kilku następnych dniach Pani Violeta dostaje kolejne pismo, tym razem z Prokuratury Rejonowej w Koszalinie. Prokurator Prokuratury Okręgowej w Koszalinie, delegowany do Prokuratury Rejonowej w Koszalinie po zapoznaniu się z materiałami sprawy z zawiadomienia Pani Violety w sprawie zabójstwa jej mamy na terenie Republiki Łotwy, postanawia wszcząć śledztwo o czyn z art 148 &1 kodeksu karnego.

Jak widać po zwróceniu się do odpowiednich instytucji i zawiadomieniu ich przez Panią Violetę sprawa nabrała tempa. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie sprawa zostanie rozwiązana.

Dziękujemy Prokuraturze Krajowej za błyskawiczną reakcją na zawiadomienie Pani Violety. To pokazuje, że krzywda dziejąca się naszym obywatelom , nawet poza granicami Polski nie jest jej obojętna.

< Powrót do aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *