Blog

Witajcie. Dzisiaj niespodziewanie w sprawie Asi bardzo intensywny wieczór. Nowy kontakt i długa rozmowa z osobą, której oczywiście nie ujawnię. To dowód na to, ze cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do celu się opłaca.

W sprawie pojawia się nowe nazwisko i fakty, które, jeżeli się potwierdzą z pewnością rzucą nowe światło na sprawę. Teraz te informacje zweryfikujemy. Szczególnie jedna z nich to może być przysłowiowy “gwoźdź do trumny” dla tych, którzy uprowadzili i zmordowali Joanne Wesołek.

Oprócz nowego nazwiska w sprawie pojawia się jeszcze bardzo tajemnicza osoba. Niestety bliższe dane uciekły dzisiejszemu rozmówcy ale bez problemu je ustalimy. To być może ta osoba “trzyma łapę” na wszystkim i pilnuje,żeby nic się nie wydało.

Ta “ekipa” ma bardzo długie łapy ale “obetniemy” je. Pewne nerwowe ruchy, które już wykonali, ewidentnie wskazują na to, że “paznokcie” już maja przeszlifowane.

Szczerz mówiąc nie spodziewałem się,że tak długo to potrwa, szczególnie po tym, jak sprawą zajęło się Archiwum X z Poznania,.

Pamiętacie pewnie reportaż z 15 grudnia ” Zaginiona” https://vod.tvp.pl/video/magazyn-ekspresu-reporterow,15122020,51333299 tam Adam G. wyraźnie mówi, cytuję “no kur…a wywieźli ją” koniec cytatu. Ewidentnie ma wiedzę kto z kim i w jaki sposób uprowadzili i zamordowali Asię Wesołek. Z tego co wiem to został przesłuchany i dlaczego jeszcze nie ma zatrzymań?

Sami to wszystko oceńcie i skomentujcie na moim blogu.

< Powrót do aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *