Blog

Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Ta cisza, która trwała dość długo nie oznacza, że nic nie robiłem w sprawie Asi. Sporo się działo, kilka owocnych spotkań. Wiedza na temat tego co się stało feralnego wieczora, 30 lipca 2000 roku znacznie się powiększyła.

Dotarł do mnie list (z tego co wiem nie tylko do mnie) w którym są podane szczegóły tego wieczoru. Padają stanowiska, nazwiska i miejsce gdzie się to wszystko wydarzyło. Asia przeżyła prawdziwy koszmar i bardzo cierpiała. Dla niedowiarków powiem, że list jest tak napisany i z takimi szczegółami, że nie mógł napisać go nikt inny jak osoba, która tam była tego wieczoru i musi to być członek tej grupy.

Wracając do postaci, które “występują” w tym liście, to są to osoby sprawujące poważne funkcje państwowe. Nie są to tylko policjanci. Wymienieni są prokuratorzy, sędzia, oczywiście nie piłkarski, żeby było jasne. W dalszej części są wymienieni biznesmeni, adwokaci, radca prawny, lokale w których się spotykała cała banda, gdzie mieli spożywać wspólnie alkohol i zażywać narkotyki. Wg autora listu większość tych ludzi jest bardzo młoda i umieszczani są na różnych stanowiskach, żeby dalej kryć to co się wydarzyło blisko 21 lat temu.

Padają też nazwy dwóch prokuratur. Tutaj odwołam się po raz kolejny do słów profesora Grzegorza Górskiego eksperta prawa karnego i adwokata, który w grudniowym reportażu ” Zaginiona” mówi, że cytuję :” sprawę kryją rozliczne osoby i rozliczne instytucje” koniec cytatu. Nic dodać, nic ująć.

List oczywiście nie trafił do szuflady tylko mam nadzieję, że do odpowiednich służb i nie jest to policja ani żadna prokuratura. Jestem daleki od oskarżania kogokolwiek ale pominąłem ich ze względu na informacje zawarte w tym liście.

Tradycyjnie zachęcam do komentowania. Oczywiście nadal zbieram informacje dotyczące tej sprawy. Kontakt tel. 534-440-946 lub e-mail : biuro@wydzialx.pl lub formularz kontaktowy mojej strony https://www.wydzialx.pl/kontakt . Jestem gotów spotkać się z każdym, kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie. Wszystkim gwarantuję pełną anonimowość.

< Powrót do aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *